Зрада чоловіка: чи варто прощати?

Так сталося у вашому житті, що ваш чоловік змінив вас. І тепер ви страждаєте, не знаючи чи можна прощати його зраду і як жити далі, розуміючи, що найближча людина вас зрадив.

Для початку кожна жінка, яка потрапила в подібну ситуацію, повинна трохи побути одна і проаналізувати всю ту ситуацію, яка склалася. Згадайте всю вашу спільне життя і вирішіть для себе, чи потрібні вам далі такі відносини. Звичайно, чоловічу зраду можна і потрібно прощати, але тільки в тому випадки, коли у ваших стосунках з чоловіком панує любов і взаєморозуміння.

Не варто забувати про те, кожна людина має якісь недоліки. Можливо, зрада чоловіка дозволить вам по - іншому подивитися і на себе. Романтичні стосунки вашого чоловіка з іншою жінкою - це зовсім не привід, щоб відразу бігти і розлучатися. Зазвичай це або постійний брак чоловіки, або так він намагається знайти те, чого перестало йому вистачати в вас, в інших жінках. Тому ви повинні звернути увагу на себе, щоб зміцнити шлюб після такої зради чоловіка.

Буває й так, що ви вже давно хочете пробачити чоловіка, але ви постійно думаєте про те зраді, яке вам довелося пережити. Тоді вам просто необхідно сходити до психолога або почекати якийсь час, щоб нанесені рани затяглися.

Головна умова при збереженні шлюбу - не варто ділити своїми проблемами про зраду чоловіка зі своїми родичами.


Зазвичай вони не будуть сприймати це так, як ви, але зате у них постійно буде тема для розмови. Але погодьтеся, подружня зрада - це не зовсім підходяща тема для розмов. Не забувайте і про те, що шлюб - це відносини двох людей, а значить і всі проблеми ви повинні вирішувати вдвох.

Для того щоб вам легше було пережити і осмислити як - то вчинок вашого чоловіка, спробуйте себе поставити на його місце. Але не скидайте з щитів, що чоловіки зраджують не тому, що перестали любити свою дружину або ви перестали їх радувати в ліжку, а тому, що так влаштована їх сутність.

Так, якийсь час вам буде важко перебувати поруч з ним, важко буде вам і довіряти йому, але все незабаром минеться. Адже вас так багато речей пов'язує. Це і любов, і діти, і навіть спільне житло. Ваш побут і ваші стосунки давно вже налагоджені, а адже чоловік дуже не любить змін, тому не варто переживати, що він піде зовсім. Звичайно, буде непросто, але все в життя можна пробачити і подолати. Тому просто частіше кажіть йому про свою любов до нього, про те, як вам добре разом і які у вас чудові діти.