Лікарю, у мене осіннє загострення!

Клітчастий плед з кашеміру, чай з медом і нарочито слізливий фільм - найбільш поширений, але далеко не найкращий сценарій класичного осіннього вечора. Чому то осінь немов зобов'язує ностальгувати, відчувати легкий мікс екзистенціалізму і нежиті, з сумом роздумувати про швидкоплинність часу. І на підбадьорюючий питання кращої подруги "як справи" доречно відповідати виключно "ах, осінь у мене в душі".


Підписатися на розсилку цікавих статей

Стоп! Осінь - це такий же період змін і оновлень, як і оспівана всіма весна. Так що давай відсунемо до "кращих часів" драматичне стан душі і впустимо в своє життя відмінне осінній настрій! Ідеальний засіб перемогти осінню нудьгу, що не має протипоказань і побічних ефектів, - це хороша домашнє прибирання.

Справжнє задоволення від прибирання забезпечить використання ефективних інструментів для наведення чистоти. Зробити прибирання легкої тобі допоможе продукція ТМ Vortex.

Абсолютним рекордсменом результативною прибирання і здатності вбирати вологу і пил є мікрофібра. Серветки універсальна подвійної дії ТМ Vortex подбає про електроприладах, які виконують найважливіші кулінарні завдання. Вона видаляє пил, бруд і жирні плями без миючих засобів, не залишаючи ворси і подряпин. У цій серветці використана технологія очищення мікрощеткамі: одна сторона серветки з смугами з мікрощеток м'яко і ефективно очищає поверхню, друга - "забирає" залишки вологи.


Серветки антибактеріальна ТМ Vortex легко впорається з будь-якими забрудненнями. Вона володіє відмінною всмоктуючою здатністю, а використовувана у виробництві серветки технологія Silver Nano забезпечить тривалий антибактеріальний ефект.

Скільки часу зазвичай займає наведення чистоти на кухні, особливо в таких ключових для прибирання зонах, як простір біля раковини або навколо ручок на кухонних меблів? Антибактеріальна губка ТМ Vortex зробить саму трудомістку роботу за тебе: видалить найстійкіші забруднення з будь-якої поверхні. Спеціальне антибактеріальне полімерне покриття губки забезпечить ідеальну чистоту.

Під час прибирання подбай про своїх руках, використовуй господарські рукавички для прибирання ТМ Vortex, які не тільки захистять твої руки, а й подбають про них завдяки внутрішньому бавовняному напиленню з провітаміном В5.

Завдяки сучасним засобам для прибирання твій дім в лічені хвилини буквально перетвориться. .. І тільки тепер, прийнявши гарячу ванну після успішної прибирання, можна укутати в улюблений кашеміровий плед, відкрити саму меланхолійну книгу в домашній бібліотеці і вдатися осіннього настрою, періодично споглядаючи ідеальну чистоту і порядок в будинку.

Докладніше про продукцію ТМ Vortex: www.vortex-power.com/products.html