4 економ-ідеї для побачення у червні

Відкладаєте гроші на спільний одих? Ці романтичні побачення дозволять вам весело провести час удвох без шкоди для відпускного бюджету.


Підписатися на розсилку цікавих статей

Тварини пристрасті. Хочеш дізнатися про своє МЧ багато нового? Запропонуй йому з'їздити в притулок для тварин. Вже по одному тому, як він поставиться до цієї ініціативи, а ще - за вмінням поводитися з чотириногими друзями, готовністю допомагати і співчувати і спокою у поводженні з величезним зубастим псом - ти зможеш зробити досить висновків про свого обранця. І хто знає - може бути, ви вирішите "усиновити" кого-небудь з звіряток?

Дегустація. Для того, щоб подарувати собі вечір кулінарних наслдажденій, зовсім не обов'язково витрачати космічні суми грошей. Де в місті печуть найсмачніші пончики? А де - продають краще морозиво? Визначте дослідним шляхом, склавши дегустаційний маршрут між відповідними кафе або кіосками.


А скидати зайві калорії будете під час пішої прогулянки від пункту А до пункту Б, В і так далі.

Чемпіонат. Ніщо так не зближує, як спільні заняття спортом. Ніщо так не заводить, як легкий дух суперництва. Вибирай конкурентні види спорту - бадмінтон, фрісбі або волейбол. Навіть на велосипеді можна кататися не просто так, а на перегонки! А в кінці змагання не забудь піддатися своєму чемпіону.

Відеоігри. Хочеш порадувати його внутрішню дитину? Роздобудь ігрову приставку - бажано, таку, як була у нього в дитинстві, і картриджі до неї. Життєво важливо обзавестися двома джойстиками, інакше замість парного розваги ти отримаєш чоловіка, який випав з життя мінімум дня на два.

Віра Імадакова

Фото: Thinkstock