Дочки приймають більше рішень про опікою батьків, доводять дослідження

Члени сім'ї приймають рішення майже за половину літніх пацієнтів, які померли в лікарні, і в більшості випадків дочки є тими, хто повинен зробити важкий вибір.

Оскільки літні пацієнти лікарень часто не в змозі зробити свої власні медичні рішення, багато з них потребують вирішення з боку родичів. Дослідники виявили, що дочки майже в 60 відсотках випадків беруть відповідальні рішення на себе.

І це велика проблема, тому що лікарні в даний час не організовані, щоб брати членів сім'ї на піклування літніх пацієнтів, говорить провідний автор дослідження доктор Алексія Torke, ад'юнкт-професор медицини в Університеті Індіани. Лікарні на сьогоднішній день структуровані для пацієнтів, які можуть приймати свої власні рішення.


Лікарні в цілому вважають членів сім'ї "відвідувачами", говорить Torke.

Структуру лікарні необхідно змінити так, щоб сім'ї стали невід'ємною частиною догляду продовжив професор. І лікарні повинні давати їм статус на щоденній основі, оскільки майже половина часу сім'я повинна бути частиною команди допомоги.

Torke і її колеги опитали лікарів, які доглядають за 1083 літніми дорослими, які повинні прийняти в ході лікування по крайней міру одне велике медичне рішення. Більше 47 відсотків з цих пацієнтів потребували допомоги з боку родини. Дочки були тими, хто найбільш часто робили вибір (59 відсотків), випереджаючи синів на 25 відсотків і подружжя на 21 відсоток.