Їжа з глютамином запобігає розвитку виразки шлунка

Майже 20 років тому стало відомо, що бактерії Helicobacter pylori відповідають за розвиток виразки шлунка. З тих пір було розроблено множин антибіотиків для лікування інфекції, але мікроорганізми стають все стійкіше до існуючих ліків.

Вчені з Медичного центру Beth Israel Deaconess виявили, що глютамін, який знаходиться в багатьох продуктах і дієтичних добавках, може подолати розвиток виразки через бактерій.

"Виразка шлунка розвивається, коли бактерії послаблюють захист слизової оболонки, пошкоджують клітини і провокують імунну відповідь, яка неефективний проти інфекції", - говорить Сюзан Хаген з хірургічного відділення. У кінцевому рахунку, дія інфекції і розвиток хронічного гастриту сприяють виникненню раку.

Глютамін - амінокислота, яка міститься в яловичині, м'ясі курчати, рибі, яйцях, молочних продуктах, деяких овочах і фруктах. L-глютамін (біологічно активний ізомер глютамина) також застосовується для росту м'язової маси.

Учені і раніше довели, що глютамін захищає клітини проти дії бактерій Helicobacter pylori, що виробляють аміак.


"Амінокислота призвела до детоксикації аміаку в шлунку", - повідомляють дослідники.

Для перевірки гіпотези вони розділили 105 мишей на групи звичайного харчування (1,9% глютамина) або харчування з L-глютамином (до 6,9 %). Потім гризунів поділили ще раз і половину заразили бактеріями.

Протягом 20 тижнів учені брали зразки крові і тканин шлунка у піддослідних, щоб визначити кількість T-хелперів, що реагують на інфекцію, і також вивчаючи пошкодження клітин і наявність в них запальних речовин цитокінів.

Виявилося, що у заражених мишей підвищилися рівні трьох цитокінів - інтерлейкін 4, інтерлейкін 10 і альфа-фактор росту мРНК, які беруть участь у боротьбі організму з інфекцією.

Також виявилося, що вживання їжі з глютамином знизило показники запального процесу.