Ідеальний розлучення: без сварок і з подарунками

Традиційно вважається, що остаточне і безповоротне крах корабля під назвою сім'я, а просто кажучи - розлучення, повинен супроводжуватися, як правило, бурхливим з'ясуванням стосунків, скандалами та іншими капостями, які наостанок вирішують влаштувати один одному без п'яти хвилин колишнє подружжя.

При цьому люди, які вважають себе досить цивілізованими і вихованими в дусі кращих висококультурних цінностей, при зіткненні з процесом розлучення найчастіше поводяться не те що некоректно, але вельми не по-людськи. Відразу ж забуваються всі норми пристойності і поведінки, які опрацьовувалися роками, і починається зовсім несмішний і дешевий цирк.

Звичайно ж, ситуації бувають різними, але все ж справу можна вирішувати і більш мирними способами, керуючись старою народною мудрістю "поступай з людьми так, як хочеш, щоб вони поводилися з тобою".

Прекрасне рішення даної проблеми запропонували в Англії.


З недавніх пір в тамтешній мережі магазинів Debenhams була запущена нова послуга: до уваги разводящихся пар пропонуються вітальні листівки, спеціальні подарункові набори для розлучаються, а також - за бажанням замовників - організація вечірок на честь початку вільної холостяцького життя. І нехай для багатьох розлучення і не привід для занадто бурхливого веселощів, але може бути підвалини пора ламати? Зрештою ж колись же розлучаються любили один одного, знали якийсь секрет щасливої родини і радісних моментів у них було чимало.

Як вважають фахівці, які поклали початок принципом "веселого і мирного розлучення", їх послуга приречена на успіх, причому основну ставку вони роблять на популярність подарункових наборів для разводящихся. Враховуючи те, що розставання передбачає переїзд одного з партнерів в нове житло, вміст подарункових наборів, до складу яких входять необхідні для початку нового життя предмети, припадуть їм як не можна до речі?