Відпочинок 2011: Всього за 3 тижні в санаторії можна зняти втому і швидко схуднути

Всі жінки без винятку бажають виглядати молодо і привабливо і не шкодують коштів на дорогі засоби для догляду за собою в домашніх умовах. Особливо ті, що виготовлені з чудодійних солей Мертвого моря. Однак варто витрачатися на косметику, коли в "живий" воді можна купатися цілодобово - наприклад, на всесвітньо відомих SPA-курортах або водолікарнях. Мабуть, що тільки лікування на водах знімає втому, повертає сили і дарує молодість. Про переваги бальнеологічних курортів розповімо в наступній статті.

За здоровий відпочинок


Мертве море

На конгресі Всесвітньої федерації водолікування та кліматолікування FEMTEC в Будапешті викликав тривогу той факт, що популярність санаторно-курортного лікування в європейських країнах різко йде на спад. Головною причиною фахівці визнали засилля фармацевтичних корпорацій, провідних через ЗМІ агресивний маркетинг.

Реклама чудо-ліків, здатних нібито в найкоротший термін вилікувати від будь-яких хвороб, захлеснула і Росію. Тим часом фанати санаторного відпочинку є. Вони підтверджують, що за три-чотири тижні санаторію можна найкращим чином скинути втому, накопичену за рік.


Трускавецька нафтуся

У чому ж неперевершеність, унікальність бальнеокурорт? Дуже часто - в наявності природного джерела цілющої мінеральної води.


Лікувальні водні процедури широко відомі ще з часів Стародавньої Греції. У Росії перша здравниця була відкрита в Карелії за вказівкою Петра I в 1718 році. А вже в другій половині XVIII століття утворилася ціла географія лікувальних вод.

Еталоном мінеральної води вважається нарзан. При відносно низькій мінералізації в ньому міститься до 20 мінералів і мікроелементів - явище рідко зустрічається. Трускавецьку Нафтусю з органікою нафтового походження медики прирівнюють до складного гомеопатичного препарату, створеного самою природою. Подібна є тільки в Уругваї.


Усть-Качка

йодобромна вода Усть-Качки, що видобувається з глибини 1293-1329 метрів, в чому ідентична воді Мертвого моря. Вона знімає прояви атеросклерозу, нормалізує артеріальний тиск, відновлює функцію статевих залоз, лікує захворювання шкіри.

Радійте, якщо це все поки не про вас. Якщо ваша робота супроводжується стресами, а часу на себе хронічно не вистачає, придивіться до пропозицій здравниць. Тут дбають про вашому прекрасному самопочутті на багато років вперед.