Відмова від алкоголю шкідливий для здоров'я! Скільки алкоголю корисно пити щодня?

Ми звикли вважати, що зі шкідливою звичкою вживати алкоголь потрібно боротися! Однак американські лікарі впевнені в зворотному. Різкий відмова від алкоголю, на їхню думку, вкрай шкідливий для здоров'я, тому що викликає серйозний стрес для організму і підвищує ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи. Однак не варто прожогом бігти в магазин і затариваться алкоголем. Корисною для здоров'я вважається щоденна порція алкоголю, рівна 50 грамам спирту, - пишуть "Аргументи і факти".

Відмова від алкоголю згубний для здоров'я

На форумі Американської кардіологічної асоціації в Чикаго була представлена доповідь, згідно з висновками якого абсолютний відмова від алкоголю підвищує ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи.


Медики вважають, що дві-три стандартні порції якісного спиртного в день тільки зміцнять здоров'я людини.

"За статистикою, не пити зовсім шкідливіше, ніж пити невеликими кількостями", - заявили вони. Це стосується як чоловіків, так і жінок. Мікродози алкоголю знижують ризик розвитку інфаркту, а також зміцнюють судини мозку, запобігаючи ранній розвиток недоумства.

Медики, проте, попереджають, що "лікувальними" слід вважати не більше трьох стандартних порцій алкоголю на добу, тобто не більше 50 грамів спирту за один день. У разі вживання п'яти-шести порцій алкоголю і більше ризик захворювань і смерті від них різко зростає, пише Gotovim.ru.