У листопаді виходить продовження Гаррі Поттера

У листопаді цього року виходить продовження культової серії фільмів про Гаррі Поттера, а саме остання, заключна частина казки - Дари смерті.

У листопаді цього року виходить продовження культової серії фільмів про Гаррі Поттера , а саме остання, заключна частина казки Гаррі Поттер і Дари смерті. Проте численні події описані в сьомій книзі про Гаррі не змогли поміститися в одному фільмі, і тому було прийнято рішення про випуск в прокат двох частин Дарів смерті. У російський прокат перша частина фільму виходить 18 листопада 2010р. Режисером картини став Девід Йейтс, так само продюсер двох попередніх фільмів цієї серії: "Гаррі Поттер і Принц-напівкровка" і "Гаррі Поттер і Орден Фенікса". Акторський склад особливих змін не зазнав, і ми всі зможемо насолодитися вже улюбленими і звичними головними героями. Сам фільм, з доброї казки, показаної в перших частинах, швидше схоже на фантастично-пригодницький блокбастер з містичним ухилом. Тепер трохи про сюжет.


Справи в школі Хоргвартс стали зовсім кепські. Зло в особі Волан-де-Морта і його поплічників, підбирається все ближче і ближче. Так Смертежери вже контролюють Міністерство магії, залякують магів і заарештовують всякого, хто намагається перейти їм дорогу .. Але їм потрібен тільки один чоловік, який досі перебуває поза їх впливу - це зрозуміло Гаррі Поттер. Тепер ніхто не допоможе Гаррі та його друзям. Адже директор школи і їх головний захисник Дамблдор мертвий. Для перемоги над лиходієм, героям доведеться розкрити секрет його безсмертя - Крестаржей. Друзям потрібно дістатися до них до того, як темний Лорд знайде їх. По дорозі їм належить дізнатися, що легенда про дари смерті, що дають своєму власникові невразливість, існує насправді. Слоган фільму звучить наступним чином: "One Way ... One Fate ... One Hero", що буквально перекладається як: "Один Шлях ... Одна Доля ... Один Герой". Так що фільм обіцяє бути захоплюючим і захоплюючим особливо для шанувальників книг і попередніх частин.