Який сніданок найкорисніший для фігури ?, або Чудо-блюдо для схуднення

Про те, що сніданок пропускати не можна, знає кожен. Саме ранковий прийом їжі є найбільш важливим для організму, оскільки він заряджає його необхідною енергією на весь день.

Правда, більшість з нас снідають, як правило, похапцем і вживають з ранку далеко не найкорисніші продукти, а то й зовсім обходяться всього лише чашкою кави або чаю.

Яким би тривіальним і побитим не здавалася наступне твердження, але факт залишається фактом: найкориснішим блюдом в якості ідеального сніданку є .. вівсяна каша! Це чудо-страва діє на організм людини самим що ні на є чарівним чином. Вівсянка - це і смачно, і корисно. Вівсянка - це прекрасний засіб для м'якого очищення організму від токсинів, шлаків та інших шкідників, це по-справжньому дієвий "ліки" для оздоровлення шкіри і волосся, це кращий натуральний "крем" для обличчя і тіла. А з урахуванням того, що вівсяна каша відноситься до категорії дієтичних продуктів харчування, ще одним важливим її перевагою є ефективна допомога в боротьбі із зайвою вагою.

Прекрасними смаковими якостями і прекрасною оздоровчої цінністю володіє вівсяна каша, приготована за наступним рецептом:

5 столових ложок вівсяних пластівців необхідно залити 5 столовими ложками холодної кип'яченої (або чистої питної) води.


Залишити цю овсяно-водну суміш на ніч у холодильнику. Вранці додати до набряклої маси 1 столову ложку молока, 1 чайну ложку меду і 5 штук волоських горіхів (або фундука/мигдалю). Ретельно перемішати всі інгредієнти.

Чудо-каша готова до вживання!

Їсти це ласе блюдо потрібно повільно і ретельно пережовуючи. І одне головна вимога: після прийому каші не допустимо є що-небудь ще або пити (чай, кава, соки) протягом 3 годин! Після закінчення цього періоду часу можна повертатися до свого звичайного режиму.

Результат не змусить себе чекати довго! Місячний курс такого чудесного вівсяного сніданку - і зайвих складок на животі як не бувало! Позитивні зміни будуть відображені і на обличчі, і на стані нігтів і волосся, і у всьому організмі в цілому: -)