Чарівний світ Гарі Поттера

Якщо ви є шанувальником книг і фільмів про хлопчика-мага, тоді обов'язково відвідайте Чарівний світ Гарі Поттера.

Чарівний світ Гарі Поттера або Wizarding World of Harry Potter, так називається розташований в США тематичний парк, створений спеціально для всіх шанувальників Гаррі.

Парк справляє величезне враження не тільки на любителів чарівних творів про країну та місті магів, але і на простих обивателів, яким не знайомий даний персонаж численних книг і фільмів. Для того щоб побувати в цьому місці варто звернутися до турфірм Сургута, які з радістю допоможуть купити авіаквитки і оформити візу для відвідин США.

Чарівний світ Гарі Поттера знаходиться в місті Орландо- штат Флорида і ещегодно привертає величезну кількість шанувальників світу фентезі з усіх куточків світу.

Даний парк заснувала компанія Universal Orlando, яка тривалий час вела переговори по його відкриттю з Джоан Роулінг і кінокомпанією Warner Bros.


Опинившись в цьому дивному світі чарівництва ви зможете відчути себе справжнім чарівником, який виявився в академії волщебства Хогвартса.

Тут ви побуваєте в магазині чарівних паличок, а також у знаменитій Хатині Хагріда. Одним з улюблених місць відвідування дітей в парку є "Солодке королівство" в якому можна придбати вибухають льодяники, лакричні палички а також знамениті по фільму про Гаррі Поттера - шоколадні жабки.