Риболовля, футбол і Sony Playstation

На що ви звертаєте увагу при перегляді фільму? Звичайно, стежте за сюжетом і насолоджуєтеся грою акторів. Але ще оцінюєте костюми героїв, інтер'єр їх жител, милуєтеся пейзажами. А є стрічки, в яких очей не відірвати від чудових (або надто екстравагантних) будівель. Згадаймо найдорожчі будинки, що стали "зірками Голлівуду".

Самі незвичайні будинки в кіно: а де б хотіли жити ви
У комедії і науковій фантастиці

"Ben Rose House" був збудований в 1953-му році, а на екрані він з'явився в 1980-му, коли вийшла комедія з Меттью Бродеріком "Вихідний день Ферріса Бьюллера". У цьому будинку жив батько приятеля Ферріса, Кемерона. Саме у нього молоді люди запозичили розкішний червоний "Феррарі", перш ніж відправитися в свою божевільну поїздку. 4 роки будівля продавалося (власники хотіли за нього 1,65 млн. Доларів). Нарешті, воно знайшло нового власника, правда, за меншу суму в 1 млн.

У Колорадо стоїть "The Sculptured House ", побудований в 1963-му за проектом архітектора Чарльза У. Дітона. Рівне через 10 років він став "героєм" науково-фантастичної комедії Вуді Аллена "Сплячий". І лише в 2003-му дочка зодчого змогла завершити обробку інтер'єру цього красеня. А в 2010-му він пішов з молотка за 1,5 млн. Доларів.

Героїні були зачаровані

Героїня мелодраматичної комедії "Під сонцем Тоскани" придбала віллу "Bramasole House". Цей старовинний будинок був відреставрований через 4 роки після зйомок картини - в 2006-му році. І, до речі, вілла здається туристам. Там може розміститися до 8-ми чоловік, а оренда обійдеться вам всього-навсього в .. 3000 доларів за добу.

Коли Белла з" Сутінкової саги "вперше потрапляє в гості до Калленам, вона захоплюється прекрасним житлом, де мешкає родина Едварда. Зізнайтеся, хіба у вас не викликає захоплення це сучасне (побудовано в 2007-м) споруда, що сховалося в гущавині лісу? Це приватне володіння директора фабрики "Nike" Джона Хоука. Оцінюється цей шедевр майже в 3 млн. Доларів.

Творіння Лотнера і його вчителя

Проект "Elrod House" належить Джону Лотнеру. Дім "засвітився" в інший франшизі - в "бондіані". Лотнер - учень прославленого Френка Ллойда Райта (того самого, що придумав будівля музею Соломона Гугенхайма), тому-то форми цієї будови нагадують творіння вчителя зодчого.


Будинок стоїть 13,9 млн. Доларів.

А ось сам Райт в 1924-му році доклав руку до створення "Ennis House". Надихнули майстри величні храми майя. Будинок належить американському мільярдерові Рональду Бёрклу. Він витратив чимало коштів і зусиль для відновлення особняка, який з'являвся в кадрах відразу декількох картин ("Будинок нічних примар", "День сарани", "Той, що біжить по лезу бритви"). Зараз роботи закінчені, остаточна вартість будівлі дорівнює приблизно 15 млн. Доларів.

Майже безцінні

"Hearst Castle" здасться вам дуже знайомим, навіть якщо ви і не бачили шедевра Стенлі Кубрика "Спартак". Це був дорогий каприз медіамагната, мільйонера Вільяма Рендольфа Херста. Він найняв архітектора Джулію Морган, яка довго експериментувала зі стилями, вибираючи для того чи іншого куточка володіння свій неповторний вигляд. Ці перебудови зайняли майже 30 років (з 1919-го по 1947-й рік). Херст цю розкіш називав просто "ранчо", влаштовуючи в ньому чудові прийоми за участю знаменитостей. Вже після його смерті, в 1957-м, "Hearst Castle" був подарований штату Каліфорнія з умовою, що члени сім'ї Херста можуть в будь-який час користуватися цією нерухомістю. А коштує вона - ні багато-ні мало - 165 млн. Доларів.

Побудована для нареченої бельгійського короля Леопольда Другого на початку ХХ сторіччя "Villa Leopolda", зручно розташована на мальовничому Лазурному Березі, була використана британським режисером-легендою Альфредом Хичкоком для зйомок фільму "Спіймати злодія". Саме під час роботи над цією картиною актриса Грейс Келлі зустрілася з монакський князем Реньє Третім, і це вирішило її подальшу долю. Ще раніше тут знімали мелодраму "Червоні черевички". Віллою володіє вдова банкіра Лілі Сафра.

Наш співвітчизник Михайло Прохоров хотів придбати цей будинок у 2008-му році ( як повідомлялося, він був готовий заплатити рекордно високу ціну майже в 500 млн. євро). Пізніше він відмовився від покупки і втратив на цьому чималу суму, яка перейшла Лілі в якості відступних.