Бодіфлекс: на варті краси жіночих стегон

Матушка-природа "удружила" жіночій половині людства, наділивши тіла її представниць особливо проблемними ділянками, що мають схильність до утворення так званого "зайвого багажу ".

Жіночий організм влаштований таким чином, що практично кожен набраний кілограм ваги має звичку" осідати "як правило на стегнах. Крім того дану область переслідують і інші напасті - целюліт, рихлість і в'ялість шкіри та інші.

Однак, набравшись терпіння і рішучості, можна цілком успішно взяти верх над даною проблемою. У боротьбі з небажаними "гостями", які претендують на постійну прописку на жіночих стегнах, рівноцінне значення мають багато факторів - збалансоване харчування, косметичний догляд, різні процедури, що стимулюють шкірний покрив, фізична активність.

Комплексний підхід до постаті, метою якого є досягнення ідеальних форм і вдосконалення їх зовнішнього вигляду, безумовно, винагородить жіноче старання.

Поза всяких сумнівів хороші результати приносить щоденне виконання різних гімнастичних вправ, спрямованих на опрацювання стегнових м'язів.

Популярна в жіночому середовищі техніка бодіфлекс пропонує досить-таки нескладне і суттєво дієве вправу для стегон. Його спрямовану дію дозволяє значно зміцнити м'язові тканини стегон і сідниць, а заодно підтягнути і інші проблемні ділянки тіла. Дана вправа виконується в два етапи:

Початкова поза:

Опуститися на підлогу, спираючись в нього колінами і долонями, потім - плавно опуститися на лікті. Не згинаючи ногу в коліні, витягнути її прямо позаду себе.


При цьому пальці ноги повинні опиратися об підлогу. Таким чином, вага тіла повинен бути розподілений на руки і ноги. Голова повинна бути піднята, дивитися слід прямо перед собою.
Перебуваючи в такому положенні необхідно виконати повний 5-тіетапний дихальний комплекс: видих - вдих - потужний видих - затримка дихання - опущення голови і втягування живота. Втягуючи живіт, слід зафіксувати його в такому положенні, після чого прийняти основну позу.

Основна поза:

відведеними назад ногу слід підняти якомога вище, при цьому тримаючи носок всередину. Якомога сильніше стиснути сідниці. Область сідничного м'яза повинна знаходитися в стані граничного напруження. Зафіксувавши це положення, необхідно затримати дихання, і, подумки рахуючи до 8-ми, інтенсивно стискати сідниці. Потім звільнити дихання і опустити ногу.

Необхідно зробити 2-3 повтору з кожної ноги по черзі.

Основні рекомендації щодо виконання даної вправи полягають в наступному:

  1. Намагатися не відтягувати шкарпетки, бо це може спровокувати зміну ходу кровоносної шляху - від необхідної ділянки опрацьовують сідничних м'язів в область литок. Саме тому шкарпетки повинні бути повернені всередину.
  2. Ногу необхідно тримати абсолютно рівній і прямій, слід намагатися не згинати її в колінному суглобі. Бо саме такий стан сприяє створенню напруги в сідничних м'язах.
  3. Спиратися об підлогу слід виключно ліктями. В іншому випадку - при упорі на долоні і коліна - можна пошкодити спину.