Новорічні модні тенденції: до зустрічі з Тигром будь готовий!

Не за горами наступ чарівної ночі, яку з однаковим нетерпінням чекають як дорослі, так і діти. Природно, мова йде про ночі новорічної.

Якщо вірити статистиці, то Новий рік є одним з найулюбленіших свят більшості людей. Цілком можливо з тієї причини, що новорічне свято дарує радісне відчуття казки і веселощів. Крім того, для багатьох він символізує якийсь Рубікон, переступивши який, людина повністю відмовляється від минулих невдач і помилок, що супроводжували його протягом року, і сміливо вступає в інший часовий період, який обіцяє йому виконання заповітних бажань, реалізацію нових ідей і підкорення нових вершин.

Так чи інакше, новорічна ніч, безперечно, являють собою очікувана подія, підготовка до якого починається задовго до його настання (особливо це стосується жіночої половини людства). І наступаючий 2010 рік - не виняток.

Символом нового 2010 року є Білий (Жовтий) Тигр, що відноситься до металевої стихії і втілює безстрашність і відвагу. І для того, щоб отримати від наступаючого періоду максимум корисного і приємного, тигра необхідно задобрити і приручити.

Як правило, найбільш поширеним способом привернути увагу до своєї персони символу року є правильно підібраний наряд.

Новорічне вбрання на вечірці на честь Білого Тигра повинен бути витриманий в дусі наступних тенденцій:

  1. неодмінний must-have - річ в смужку.


    Причому не важливо, що саме - взуття або колготи, одяг або аксесуари. Головне - смужка повинна бути, бо її наявність є ніщо інше як вираз пошани і поваги перед силою і мудрістю Тигра;

  2. основні кольори - жовтий, коричневий, червоний, чорний, фіолетовий, сріблясті і золотисті відтінки;
  3. матеріали - шкіра, замша, хутро, шовк, будь-які натуральні тканини;
  4. козирна "фішечка" - різноманітні волани, рюші і драпіровки;
  5. обов'язковий "доважок" - дорогоцінні металеві аксесуари, розкішна біжутерія, прикраси зі шкіри та дерева.

Намагаючись не відступати від традицій, бажано зустрічати Новий рік у новому вбранні. Хоча б одна деталь святкового гардероба повинна бути новою. Вважається, що тим самим людина "починає життя з чистого аркуша" - розлучається з минулим і залишає всі напасті і неприємності в році, що минає. Відносно року Білого Тигра це правило не відміняється. Більше того - астрологи рекомендують зустрічати наступаючий період царювання Тигра в новому взутті, причому незалежно від того, де відзначати цю подію - вдома чи в гостях. Взуття має бути шкіряна (лакована або матова) і обов'язково з яскравою фурнітурою (шнурівкою, пряжкою, заклепками).

Однак, найголовніше правило, що є запорукою неодмінного успіху і виконання найзаповітніших бажань - це відмінне і прекрасний настрій !

Щасливого Вам Нового року!