Каліфорнійське мелірування волосся

Як б не розвивалося перукарське мистецтво, скільки б різноманітних способів зміни зовнішнього вигляду волосся не з'являлося - класичні процедури не здають завойованих раніше позицій і продовжують залишатися на піку популярності. Повною мірою це підтверджує така процедура фарбування волосся, як мелірування.

Однією з найбільш визнаних і активно використовуваних технік такого виду колеровки волосся є так зване "каліфорнійське" мелірування.

Свою назву дана техніка отримала за те, що кінцевий результат фарбування наділяє шевелюру тієї природністю і колоритом, які притаманні волоссю, вигорілим під яскравими сонячними променями. Дана техніка прийшла зі США і є підвидом американського мелірування, отже, її назва - в якійсь мірі якась данина поваги пекучому каліфорнійському сонця, наділяє волосся мешканок цього штату таким ефектним і красивим, природним кольором.

Відмінна особливість каліфорнійського мелірування - природний плавний перехід кольору волосся: від більш темних коренів до більш світлих кінчиків. Таким чином проблема "відросло коріння" відпадає на досить тривалий період, бо навіть через чималий час після фарбування - завдяки грамотному переходу тонів - відростають коріння не так виділяються із загальної колірної гами волосся.

Максимально наближений до натурального ефект від застосування каліфорнійського мелірування досягається не відразу - як правило, потрібно декілька процедур фарбування.


При цьому можна використовувати одночасно кілька тонуючих відтінків. Поєднання близьких один до одного, світлих тонів дозволяє створити ефект об'ємної шевелюри, з красивими, загадково відблиски прядками. Використання більш насичених - медових, бежевих, горіхових, коньячних - відтінків імітує ефект гри сонця і кольору у волоссі.

Характерним для каліфорнійської техніки мелірування є те, що забарвлює склад наноситься на пасма волосся мазками і залишається впливати на них під відкритим повітрям. Тобто використовувана в більшості видів мелірування алюмінієва фольга при цьому методі фарбування неактуальна. В результаті чого відбувається більш м'яке і щадне висвітлення волосся, що зберігає їх здоров'я і підкреслює природний блиск і красу.