Жувати перед комп'ютером не тільки неестетично, але і вкрай небезпечно!

Всьому свій час і місце! Сон - у ліжку, їжа - за столом! Про останній - трохи детальніше ...

Як відомо, життя сучасної людини проходить у вельми інтенсивному, шаленому темпі. Важливе місце в цьому круговороті займає комп'ютер, без якого деякі люди просто не можуть обходитися. І навіть такий ритуал як прийняття їжі багато з числа так званих "залежних від PC" воліють проводити, як кажуть, не відриваючись від монітора.

За словами американських фахівців, така поведінка є вкрай небажаним, оскільки тягне за собою досить неприємні і небезпечні наслідки. Насамперед, це суперечить всім правилам і нормам гігієни. Виявляється, що число бактерій, які містяться на поверхні клавіатури, миші і навіть комп'ютерного столу, у кілька десятків разів перевищує кількість шкідливих мікроорганізмів, що знаходяться на сидінні унітазу! При цьому велика частина цих шкідливих часток є залишками їжі, споживаної в момент перебування людини за комп'ютером.

Як показали дані опитування, проведеного експертами Американської асоціації дієтологів, переважаюче більшість користувачів комп'ютерної техніки нехтують елементарними правилами гігієни, отже, ставлять під загрозу стан свого здоров'я.

"Прийом їжі під час роботи за комп'ютером став нормою життя для багатьох людей.


Звичайно ж, ніхто не заперечує зручності від суміщення двох цих процесів. До того ж це значно економить час і підвищує продуктивність дій. Однак, тут є і "підводні камені". Наприклад, ризик опинитися на лікарняному ліжку. І все тому, що ті бактерії, якими просто кишить в подібній ситуації робочий стіл людини, запросто можуть спровокувати розвиток різних захворювань шлунково-кишкового тракту " , - заявив один з фахівців.

За результатами дослідження вчені оприлюднили такі дані: всього лише 36% з числа більш ніж 15000 респондентів регулярно піддають ретельному прибиранню своє робоче місце, зокрема - клавіатуру, комп'ютерну мишу і стіл. У той час як інші роблять подібні дії один-два рази на пару-трійку місяців, та й то всього протягом декількох хвилин. Крім того, тільки 50% з опитаної маси миє перед їжею руки.