Як зрозуміти чоловіка з самого початку

Іноді буває так, що жінка не може зрозуміти чоловіка, його наміри щодо її. Як же легко зрозуміти, чи буде вам відповідати той чи інший чоловік для побудови з ним серйозних відносин, спільного майбутнього. Є непогана методика, яка допоможе дамі зрозуміти, чи підходить їй дана людина для спільного майбутнього чи ні. Згідно з методикою необхідно викроїти побільше часу на зустрічі. Ні в якому разі ніхто не повинен заважати. Далі варто проаналізувати свої стосунки з колишніми партнерами. Візьміть аркуш паперу і запишіть п'ять чоловіків, з якими ви намагалися побудувати відносини. Необхідно сконцентруватися на якостях тих чоловіків, які змусили вас порвати стосунки. Напишіть хороші і погані якості партнерів навпроти їхніх імен.

Уявіть собі ситуацію, коли ваш нинішній чоловік може опинитися в такій же ситуації, як і колишній, і як такі ж якості в нього виявляться. Таким ось чином, ви зробите доскональний аналіз невдалих відносин, що відбулися колись.


Ви побачите ясну картину, за допомогою якої вам буде все зрозуміло, що не влаштовувало вас раніше у всіх чоловіках. Якщо жінці необхідні хороші поради, то жіночий сайт, сайт для жінок http:/zhenskaja-mechta.ru має багато корисних і цікавих статей з порадами. Зрозуміти чоловіка потрібно з самого початку, щоб потім не було ніяких неприємних непорозумінь.

Жінка повинна розуміти, з чим вона більше ніколи не зможе примиритися у відносинах, чого вона в них не може допустити. Далі, на наступних побаченнях, жінка зможе відстежувати так звані "граблі", щоб знову на них же не потрапити. В основному жінці вистачає трьох зустрічей, щоб зрозуміти, чи підходить їй даний чоловік чи ні. Щоб швидше зрозуміти необхідно, задавати якомога більше цікавлять вас питань, слухати чоловіка і розповідати про себе поменше. Важливо виробити вірну позицію до своїх минулим помилкам і надалі їх більше не допускати.