Oriflame продовжує вдосконалювати парфумерію

Шведська компанія Oriflame (Оріфлейм), що спеціалізується у виробництві косметичної продукції класу "mass-market", продовжує вдосконалювати "представників" власної парфумерної лінії.

Буквально днями парфумерний асортимент марки поповнився новим ароматом, який отримав назву "Grace". Судячи з усього, чергове творіння від Оріфлейм являють собою своєрідне посвячення відомій голлівудській актрисі, колишньої княгині Монако Грейс Келлі (Grace Kelly). Принаймні, на ці думки наводить те, що аромат позиціонується як "символ аристократичної розкоші і королівської величі".

Створенням аромату займалася парфумер Олександра Карлен (Alexandra Carlin), яка запевняє в тому, що їй вдалося розкрити якусь магічну таємницю, пізнавши яку будь-яка жінка зможе опанувати всіма тонкощами зваблювання. Саме тому аромат Grace, що являє собою своєрідне "втілення в реальність" цієї чарівної таємниці, має стати "вірним супутником" кожної впевненою у своїх силах жінки. Одночасно з тим Олександра охарактеризувала своє новоспечена дітище наступним чином: "Відправною точкою у створенні аромату стала краса найвідоміших осіб королівської крові і придворних дам колишньої Європи, їх схильність до естетичного сприйняття дійсності і божевільна жага свободи.


Тому" Grace "- гімн царственої красі і величі . Аромат абсолютної жіночності ".

" Обличчям "рекламної кампанії нового творіння від Oriflame стала знаменита, заслужено статусна топ-модель" всіх часів і народів "- Єва Херцигова (Eva Herzigova). Творці порахували, що витонченість і "фірмове" чарівність Єви як не можна краще відповідають вишуканої композиції аромату Grace.

пахуча рідина укладає оригінальний флакон, виконаний у вінтажному стилі і доповнений досить-таки масивної шовкової помпою ручної роботи.

"Grace" від Oriflame однаково прекрасно звучить на шкірі як у денний, так і у вечірній час. Парфуми відноситься до групи східних, квітково-деревних ароматів. Основу парфумерної композиції складають такі інгредієнти:

  • "верхні ноти" - кардамон, білий перець, груша;
  • "ноти серця" - голландська гвоздика, фіалка, індійський жасмин;
  • "базові ноти" - білий мускус, ваніль, ветивер, деревина кашмірського кипариса.

Аромат "Grace" представлений в концентрації Eau de Parfum, номінальним обсягом флакона 50 мл.