Велика риболовля на Великій Волзі


Запитайте будь справжнього рибалки, де справжня рибалка? Він, скоріше за все, відповість, що це дельта Волги, Кольський і Сибір. Однак сьогодні я доведу Вам, що справжня рибалка є і в глибині Росії, в тому числі і в моєму місті.
Перший студент Казанського Університету, чудовий російський письменник і рибалка Аксаков, які неодноразово згадує Казанську губернію у своєму творі "Риби Росії" як унікальне розташування величезних ресурсів природних багатств. Головним рибним місцем є розташоване в центрі міста озеро Кабан, які цілком придатний навіть для купання. Основними об'єктами спортивного рибальства місцевих рибалок є сом, судак, лящ, щука, сазан і жерех. Окремо необхідно зазначити, що особливою популярністю тут користується риболовля для дітей. Якщо сазана прийнято ловити з берега в озерах і ставках, то вся інша "серйозна" риба ловиться з човна або катера.

Сомов місцеві рибалки воліють ловити з човна на спінінг або донку.


Основними приманками і насадками є живець, жаба, великі колебалки і гума. До речі, відомий один кумедний випадок - один професор кинув свою кафедру в інституті через згубну пристрасть до лову сомів, після чого повністю присвятити себе цьому справжньому чоловічим справі.

Леща ж тут прийнято ловити на "кільце" з човна. А ось судака, як правило, ловлять на мертву рибку, яка надіта на трійник з вантажем або велику мормишку. Останнім часом, величезною популярністю серед місцевих спінінгістів став користуватися виброхвост. Раніше народ практично не ловив воблерами, однак зараз вони є найулюбленішою приманкою більшості місцевих спінінгістів. Нещодавно я навіть зустрів кількох фанів, які не визнавали нічого крім воблера. Воблером, як правило, ловить судаків ночами з глибини до десяти метрів. А ось нахлистом судаків ловить всього лише пару чоловік.