Китайський антивірус Rising

Хоч антивірус і китайський, спілкуватися з Вами він буде російською мовою. Та й взагалі, програма вселяє довіру з перших хвилин роботи - все зроблено просто і добротно, стильний темний дизайн, ніяких незрозумілих налаштувань.

На початку установки антивірус пропонує вибрати мову (російську звичайно), а відразу після першого перезавантаження він встановить своїх резидентів, які будуть відстежувати поведінку програм в оперативній пам'яті і важливих системних областях.

У налаштуваннях можна вказати, що необхідна перевірка даних, з якими працює Microsoft Office, Internet Explorer, Microsoft Outlook, або інші програми - тоді ви убезпечите систему від вторгнення злодіїв ззовні. Так само в програмі є захист "від дурня", яка запобігає автоматичну зміну параметрів, засвідчити, що з нею працює чоловік.


Ну і саме чудове - безкоштовність програми. Кращі безкоштовні антивіруси вже були вивчені нами в Демоблоге, думаю, що і цей займають серед них гідне місце.

Подібні програми:

  1. AVG Free Edition - потужний безкоштовний антивірус
  2. Avast! - Безкоштовний антивірус для Vista
  3. Avira AntiVir - потужний і безкоштовний антивірус

Мій особистий тест програма пройшла з результатів в 96% - це дуже хороший показник.

Особистий тест антивірусів грунтується на перевірці архіву, в якому знаходяться 100 штук всякої вірусної гидоти. Для прикладу, DrWeb показує 99%, Антивірус Касперського - 96%, результат AVG дорівнює 95%.

Думаю, пора ознайомитися з китайським антивірусом: завантажити.