Good Noows - соціально орієнтований RSS рідер

Я думаю, що не зроблю великого відкриття якщо скажу, що домінуюче становище в сфері RSS рідерів з великим відривом займає Google Reader. Хороший набір функцій, висока швидкість роботи, стабільність зробили цей сервіс кращим вибором для величезної кількості користувачів. Проте конкуренти теж не дрімають і періодично намагаються представити своє бачення ідеального сервісу для читання новин. З одним із таких альтернативних рішень, під назвою Good Noows, ми сьогодні і познайомимося.

Для початку використання цього сервісу не буде потрібно реєструватися - досить мати обліковий запис Google, Facebook, Twitter або LinkedIn. Увійшовши за допомогою одного з цих акаунтів, ми побачимо, що читалка вже містить деяку кількість фідів, запропонованих нам розробниками. Втім, джерела за замовчуванням підійдуть далеко не всім, тому тиснемо кнопку Settings і додаємо свої улюблені канали новин. Зробити це можна поштучно додаючи посилання або просто згодувавши сервісу OPML файл.

Тут же в правій колонці можна налаштувати візуальний стиль відображення, яких налічується цілих десять видів - від простого списку заголовків, до газетних шаблонів з відображенням ілюстрацій і тексту. Цікавою особливістю є те, що ви можете вибрати для кожного розділу свій стиль відображення. Можна також зменшити або збільшити розмір шрифту за допомогою спеціальних кнопок на панелі інструментів.

На цій же панелі є кнопка для автоматичного перекладу новин на різні мови, кнопка фільтрації за джерелами, а також поле пошуку.


Ще однією особливістю є можливість збереження своїх пошукових запитів в якості фільтрів для подальшого швидкого застосування. За допомогою кнопки PR можна вибудувати елементи за популярністю (використовуються дані сервісу PostRank).

Якщо ви захочете поділитися цікавою новиною з друзями, то достатньо натиснути на посилання Share article і з'явиться спеціальна панель, за допомогою якої можна відправити посилання у Facebook, Twitter, електронною поштою і так далі. Ну а тісна інтеграція Good Noows з сервісом Meebo дозволить вам, що називається "не відходячи від каси", обговорити новина в одній з популярних систем обміну миттєвими повідомленнями типу AIM, Facebook Chat або Google Talk.

Не дивлячись на цілий ряд цікавих функцій, сервіс Good Noows, на жаль, ще дуже далекий від досконалості. До недоліків я б насамперед відніс низьку швидкість роботи і відсутність синхронізації з Google Reader. Але запропонована концепція максимальної інтеграції новинного рідера з соціальними сервісами може припасти до смаку багатьом користувачам, тим більше що за заявами ZNet Labs - творця сервісу - надалі Good Noows буде трансформуватися в бік ще більшої соціалізації.

Good Noows