Mexx представляє нову колекцію сонцезахисних окулярів

Сонцезахисні окуляри - унікальний аксесуар, який необхідний абсолютно всім. Завдяки окулярам можна підкреслити свою індивідуальність і забезпечити ідеальний образ. Однак тільки справжні модники знають толк в трендах цієї весни і наступаючого літа.

Європейський бренд Mexx представляє колекцію сонцезахисних окулярів сезону весна-літо 2009.

Колекція сонцезахисних окулярів MEXX - це поєднання елегантності і ультрамодних тенденцій сезону. Завдяки різноманітності форм і моделей вибрати "свою" пару зовсім не складно.

Зверніть увагу на великі моделі в ретро-стилі, саме вони зараз перебувають на піку моди і підходять майже до будь-якого типу обличчя.

"Окуляри шерифа" будуть ідеально виглядати в поєднанні з деніму і легкими майками. Плавні, обтічні лінії оправ підкреслять вилиці і зроблять обличчя більш виразним.

Так само не забудьте про ступінь затіненості. Якщо ви хочете, щоб окуляри були злегка затоновані - слід вибрати фільтр від 0 до 1.


Чим вище цифра - тим темніше скла. Рівень фільтра вказано на дужках.

Не маловажний фактором є і якість сонцезахисних окулярів. Колекція MEXX оснащена поляризованими лінзами, які захищають від сонця і дратівливих відблисків. Лінзи зроблені з органічної пластмаси, високоякісного , дуже легкого матеріалу. Очі не втомлюються, що не сльозяться і повністю захищені від шкідливих впливів ультрафіолету.

У колекції представлені як жіночі, так і чоловічі мо і і ви можете з легкістю підібрати один з найактуальніших аксесуарів сезону не тільки собі але і своїм коханим.