Calvin Klein представляє нову колекцію годинників

Останнім часом ми, втомившись від розкоші і достатку декоративних елементів, все частіше звертаємося до мінімалізму в моді. Чим простіше, тим краще. І це правило поширюється на аксесуари, в тому числі, і на годинник. Calvin Klein представив нову осінньо-зимову колекцію годинників під ключовим ім'ям Black & White.

Кожна модель нової колекції володіє своїм характером. 26 годин, 19 моделей, 2 колірних рішення - вибір обіцяє бути довгим, адже хочеться все і відразу. Наприклад, відмітною особливістю моделі ck Fly в креативному оформленні циферблата, він як би захищений гратчастим шоломом. Годинники Treasure - сучасне трактування космічечской тематики в модній індустрії. Годинники ck Connect за формою нагадують флешку на каучукових тонких ремінцях. Така модель годинника підійде прекрасним представницям творчих професій - креативно і зі смаком.

Чоловіки гідно оцінять годинник ck Drive - класичну модель зі спортивним ухилом.


Рельєф ремінця годин нагадує малюнок на покришці, а червона обробка циферблата - тахометр, розташований на приладовій панелі автомобіля. Мінімалізм - це не означає просто, швидше оманлива простота. Так і годинник ck Glam (найпопулярніша модель колекції) тільки на перший погляд звичайний годинник. Якщо придивитися, прозорий циферблат як би наскозь проходить через шкіряний ремінець. Основна перевага даного годинника - ергономічний корпус, що повторює вигин руки. Модель ck Trust відмінно виконає подвійну функцію - годин і стильного аксесуара. Зверніть увагу, що ця модель годинника виконана в ДВНЗ варіантах: класичному і з розсипом каменів, які за обрисами нагадує місяць. Романтично!

Годинники ck відмінно поєднуються з одягом Calvin Klein, де переважають архітектурні форми і витончений мінімалізм.