Як пробачити зраду чоловіка?

На початку сімейного життя спільне майбутнє бачиться виключно в радісних тонах, думки про розлад навіть не відвідують. Але проходить час, і в поведінці чоловіка починають прослизати дивацтва, він уже не такий уважний, часто буває грубий і різкий, а каяття за такі вчинки виглядають неприродно. Причин тому може бути маса, можливо, це банальна втома, може бути утруднене фінансове становище, а може бути всьому виною інша жінка, якій зацікавився чоловік. До факту невірності можна ставитися по-різному, але якщо ви вирішили зберегти шлюб, то непогано б розібратися в тому, як пробачити зраду чоловіка і жити після цього далі. Так як затаєна образа не дасть можливості відновити відносини і в кінцевому підсумку призведе до розриву, який принесе набагато більше неприємних відчуттів, ніж якщо б ви вирішили розлучитися відразу.

Як пробачити зраду коханій людині?

Першим кроком до прощення стане розмову з чоловіком, при цьому необхідно бути стриманою, якщо істерики і скандали для вас звичайні, і дати волю емоціям, якщо ви зазвичай спокійні й тихі. І постарайтеся утриматися від погроз різного роду. Наприклад, багато жінок вважають, що пробачити чоловіка після зради можна тільки поступово так само, як і він. Це навряд чи зможе вирішити проблему, ви тільки додасте собі почуття провини, та ще й злість чоловіка викличете. Крім того, потрібно пам'ятати, що багато чоловіків взагалі не сприймають зради, тому після такого вчинку зберегти відносини буде ще складніше. Так що в розмові не варто погрожувати відповідної зрадою, нічим хорошим це не закінчиться. Також не слід використовувати дітей як важіль тиску, по-перше, вони не винні в тому, що двоє дорослих не можуть домовитися, а по-друге, цей вчинок тільки розсердить чоловіка, хороша мати так себе не веде.

Дізнавшись про зраду дуже складно ставитися до чоловіка так само, як і колись, емоції не дають тверезо оцінити ситуацію, вас переповнює образа, про яке прощення тут можна говорити? Зрозуміти і пробачити чоловіка після зради може допомогти недовга розлука, причому не варто виставляти її в якості покарання.


Найкраще відправлятися не до батьків, а виїхати разом з дітьми в інше місто або відправитися в подорож по іншій країні.

Як пробачити зраду коханого?

Перший час після такого неприємного звістки думки будуть постійно крутитися навколо нього, в такому стані пробачити чоловіка за зраду, як не старайся, чи не вийде. Тому потрібно знайти спосіб заспокоїтися, дати емоціям влягтися. Для цього може підійти нове хобі, яке дійсно захопить вас. Якщо є діти, то варто приділити їм більше уваги, остерігайтеся при них лаяти батька, а якщо з їхнього боку виникнуть питання, поясніть все спокійно.

Найчастіше питання, як пробачити зраду коханого, задають жінки невпевнені в собі . Особа, яка користується успіхом у протилежної статі, буде думати про прощення тільки під впливом дуже серйозних причин (тривалі відносини, які не варто валити через одного проступку). А ось "сіренькі мишки", розчинити себе в улюбленій, дуже сильно переживають зраду. У цьому випадку потрібно спробувати самоствердиться, постаратися досягти успіху хоч у чому-небудь , та просто стати душею компанії під час зустрічі з друзями. Ви повинні зрозуміти, що в найгіршому випадку (розставання з коханою) не пропадете. Коли перестанете боятися, прийняти вірне рішення (пробачити чи відпустити) буде набагато простіше.

Але перш ніж робити хоч якісь кроки по збереженню сім'ї, потрібно задуматися, а чи варто пробачити чоловіка після зради? Подивіться на ситуацію об'єктивно, не прагніть прикриватися дітьми: постійні скандали в сім'ї, образи матері і неповага батька набагато гірше на них вплинуть, ніж розлучення.