Вправи для красивої форми грудей

Як відомо, груди з віком обвисає і втрачає свою форму. Щоб бюст завжди залишався красивим необхідно виконувати вправи для підтримки м'язового корсету. Вправи для м'язів грудей дозволять вам зовсім скоро придбати красиві форми.
Для виконання вправ вам знадобляться гантелі масою 0,5 кг і один кілограм. Вони дозволять вам без особливих зусиль виконувати вправи, які доведеться повторювати не один десяток разів.
Вправи для красивої форми грудей починаються з розминок. Добре розігріті м'язи знижують ризик виникнення різних травм. Виконавши розминку, прийміть вихідне положення. Для цього встаньте прямо, випрямити спину, руки опустіть вздовж тулуба. Обійміть себе так, щоб ви відчули напругу всіх м'язів, опустіть руки. Повторіть вправу 10-12 разів.

Лежачи на животі, зігніть ноги так, щоб могли руками дотягнутися до щиколоток. На вдиху відірвіть груди від підлоги на кілька сантиметрів, стегна при цьому залишаються нерухомими.


Зафіксуйте тіло в такому положенні і через кілька секунд поверніться у вихідну позицію.
Тепер потрібно провести віджимання від стіни. Встаньте НЕ вдалині від стіни, обличчям до неї. Упріться руками в стіну і виконайте 10-15 віджимань.

Виконуючи вправи, стежте за диханням. Правильне дихання допоможе зміцненню грудних м'язів. Ляжте на спину, візьміть у руки гантелі. Витягнуті вгору руки одночасно розводите в різні боки, а потім з'єднувати їх над грудьми. На вдиху ви розводите руки, на видиху - вони повертаються у вихідне положення.
Поставте перед собою два стільці, а самі встаньте на коліна. Руки покладіть на сидіння і на вдиху зігніть їх. При цьому груди слід опустити якнайнижче. На видиху прийміть вихідну позицію. Виконуйте вправу з максимальною напругою.