Куріння кальяну - шкідлива звичка

Надзвичайна популярність кальяну пояснюється, в тому числі, його нібито нешкідливістю - мовляв, сигарети і кальян порівнювати не можна. Це найглибша помилка! Порівнювати їх дійсно не можна, але лише з тієї причини, що кальян навіть шкідливіше сигарет. Приохотитися до кальяну можна так само легко, як і до сигарет, а шкода здоров'ю навіть перевищує залежність від нікотину.

В кальянном димі міститься смола, чадний газ та інші канцерогенні сполуки. Якщо в компанії любителів кальяну є той, хто не курить, він вдихає шкідливий дим так само інтенсивно, як і курці. І навіть якщо ви не помічаєте ніяких негативних змін у здоров'ї, то з часом любов до кальяну дасть про себе знати.

Чому ж кальян шкідливіше сигарет? Невелике порівняння - покуривши годинку кальян в приємній компанії, ви викурили приблизно 200 сигарет.


Тепер подумайте, за який період часу ви б насправді стільки викурили. Різниця очевидна. Кальянний будинок надзвичайно канцерогенний - ніяка нібито його очищення водою насправді не зменшує шкідливість. Накопичуючись в організмі, шкідливі сполуки можуть провокувати розвиток і швидке зростання ракових пухлин.

Безпечного кальяну немає і не може бути в принципі - пам'ятайте про це і бережіть здоров'я.