Кращі фрази для початку знайомства


"Не підкажете, котра година?", "Де знаходиться нофелет?", "Як пройти в бібліотеку (о третій годині ночі )? " - Звичні фрази, який кожен з нас хоча б раз у житті використовував для того, щоб привернути увагу вподобаної персони. Персони часто проходили повз, ігноруючи і саме питання, і людину його задав. Нещодавно проведений у Великобританії опитування серед молодих людей показав, що найбільш вдалою фразою при знайомстві є слова: "Можу я вас пригостити?"

Кращі варіанти
Та, до кого ці слова звернені, як правило, погоджується на пропозицію. Або дівчині сподобався кавалер, або "вона любить випити" (цим треба скористатися!) - І в тому і іншому випадку, перший крок до знайомства вже зроблений.

У число безпрограшних варіантів знайомства також увійшли такі фрази:
- "Ми з вами незнайомі, але минулої ночі саме ви мені наснилися!"

- "Цікаво, коли падаєш з Олімпу - це боляче?"

- "Чи можу я вам що-небудь запропонувати випити або вам краще віддати грошима?"

- "Ви вірите в кохання з першого погляду, або мені краще ще раз підійти до вас?"

У відповідь, ми вирішили поцікавитися у наших користувачів, як це траплялося у них: що говорили чоловіки сподобалася дамі, і які фрази, сказані ними, запам'яталися жінкам найбільше.

Чоловічі варіанти
Чоловік №1: "Дорога, я не знаю, що повинен сказати, щоб умовити вас переспати зі мною, але уявіть, що я все це вже сказав".

Чоловік №2 : Так одразу й не пригадаєш, зате репліку своєї мами ніколи не забуду: "Все тягнуть дам в кущі, а ти в ЗАГС". Ну, а якщо серйозно ..
№1 - "Вибачте, а Ви вірите в кохання з першого погляду?
№2 -" Скажіть, Ви дуже зайняті сьогодні ввечері? "
№3 -" Винен , ми раніше могли десь бачитися? "

Чоловік №3: Найкращий варіант - через знайомих. Дуже хороша фільтрація виродків. У місцях громадських знайомитися складно. Треба хоча б її зупинити на 5 хвилин. Найкраще там, повторюю, де люди нічого не роблять, стоять в очікуванні. Спочатку будуються оченята. Якщо не вербально все ОК, то "Здрастуйте, скільки вам ще зупинок їхати?" або посміхнутися, природно так.

Чоловік № 4: Досить сказати "привіт", якщо все ж пройшли повз - значить, пройшли. Хто не хоче нас, того ми не хочемо 2 рази!

Чоловік №5: Останній раз я знайомився з жінкою за своєю ініціативою так давно, що й не пам'ятаю, що я тоді ніс .. Зараз якщо і знайомлюся, то тільки по роботі.

Чоловік №6: Коли я бачу жінку, яку вже зустрічав раніше, я їй кажу: "Привіт, ти теж тут (не в перший раз, вчишся, працюєш і т.п.)"

Чоловік №7: Справа в тому, що я то давно вже знаю, що це не ми (мужики ) вибираємо, з ким познайомитися. Це нас вибирають: поглядом, рухом, іншими сигналами/натяками повідомляють: "Ну що ж гаєшся, а ну швидко підійди і зроби хоч що-небудь!"
Але був час, коли використовував такий прийом: підходиш і говориш що- небудь несподіване, наприклад: "У вас сережка розстебнулася!" А коли на тебе звернений запитальний погляд (а не просто відвернулася), то чесно зізнаєшся в справжню причину - бажання познайомитися. Тепер просто підходжу і напівпошепки повідомляю, що вона сьогодні виглядає просто чудово! А якщо чесно, то досі відчуваю пристойний прилив адреналіну в ті миті, коли вибираю момент і вимовляю комплімент.

Чоловік №8: Які слова ?! Ці телиці самі до мене пристають. Тільки поголишся раз на місяць - вони відразу глазки будують або штовхатися починають - заговорювати намагаються. Ну от, якось їхав у маршрутці, відчуваю, у дівчини духи, назва яких я не знав, а запах десять років пам'ятав.


Обернувся, запитав у дівки - виявилося - "Їжак" якийсь. А дівчина з таким очікуванням на мене дивилася, я аж лівим боком відчував .. Добре, що вже виходити треба було.

Чоловік №9: Щоб був час розібратися, що за людина, бажано, щоб обстановка була спокійною. Перший варіант (стильна дівчинка): "Що у вас за духи?" або щось в цьому роді. Другий варіант (пристойна, серйозна дівчинка): спіймати погляд, запропонувати з розумним виглядом поспілкуватися про Канте. Пристойні дівчинки пристойних хлопчиків не посилають, відразу так. А взагалі - про будинок думати треба!

Жіночі варіанти
Жінка №1: У барі зазвичай підходять з питанням: "Які у вас очі сумні/радісні, чому? Але був один прикол: сидів поруч молодий чоловік, який відразу так повідомив, що у нього поганий настрій. Я йому у відповідь: "Why?", а він: "Ооо, почув рідну грузинську мову!"

Жінка №2: Один раз в Алушті до нас в будиночок приволік п'яний рембрігадовец і промекав: "Дівчата, зміни в Алушті короткі, скоро вже й додому їхати, так що, якщо вам хтось із нашої рембрігади сподобався, давайте знайомитися швидше ..."

Жінка №3: Зі мною завжди не є оригінальним знайомилися. Єдиний випадок - коли мужик запитав, де якась вулиця, я пояснила, що йому в інший бік, а він поплентався за мною. Я вирішила, що він не зрозумів, пояснила ще раз. Він покивав і знову за мною поплентався. Потім по кущах від нього бігала.

Жінка №4: Знайомилися зі мною 2 хлопця. Перший: "Дівчина, Ви схожі на Мірей Матьє! "Другий:" У Франції всі такі страшні .. "(клуб Бідні Люди, жертва - я, ніч, сп'яніння).

Жінка №5:" Дівчина, у мене чудовий волзький бас! "Цей" волзький бас "зростанням був мені по плечі, наздогнав мене на вулиці і відразу заговорив. Взагалі-то, "волзький бас" - це цитата з Ільфа і Петрова, потім він ще про танець "топотун" згадав.

Жінка №6: ВДНХ, хлопець у стані легкого сп'яніння, падаючи на коліна, заволав : "Дівчина, вашій мамі зять не потрібен?" Виявилося, студент-медик, успішно щось там здав і тому люблячий весь світ.

Жінка №7: Прийшла ввечері на пляж після поїздки до Барселони змити втому, викупалася, раптом до мене підбігає молодий чоловік зі словами : "Світла! Світла! Ой, не Свєта, а я думав Світу, а як вас звати?" А ще там же, але багато років тому, на дискотеці підійшов дуже милий молодий чоловік і запропонував відразу одружитися, але спочатку вмовляв піти або на пляж або в гості додому. І тут я його здивувала несказанно, відповівши: "І на пляж, і в квартиру!" - Було цікаво, як іспанці живуть ...

Жінка №8: Моя мама якось сказала: "Навіть коли ти читаєш анекдоти, у тебе такий вираз обличчя, що я розумію, чому до тебе не пристають на вулицях ". Тільки один раз на ескалаторі дядечко подарував мені апельсин ...

Жінка №9: Крутіше за все запитав мене якийсь іноземець (я подумала, поляк), який підійшов до мене на Тверській (не подумай поганого - з інституту йшла) - він сказав так: "Дозвольте пізнати!"

Жінка №10: Пару раз зі мною знайомилися, заявляючи, що я схожа на якусь актрису (часто французьку). Я починала цікавитися, на яку, але на цьому культурна частина програми закінчувалася. У 14 років ми поїхали з мамою на кладовищі, і якийсь мужик почав відважувати мені компліменти, поки я тинялася між могил (а мама висаджувала квіточки). Я злякалася - подумала маніяк!

Жінка №11: У фільмі "Життя в борг" з Аль Пачіно і Мартою Келлер є епізод: герой Пачіно і героїня Келлер в бутіку, вона виходить у карколомному плаття і він їй каже: "Я куплю Вам це плаття .. якщо Ви дозволите".

Приємних вам знайомств!