Як пробачити зраду чоловіка

З будь-яких випробувань, які трапляються в шлюбі, самим хворим досвідом стає зрада одного з подружжя. Більшість стверджує, що навіть кончину коханої людини легше було б перенести, оскільки відкрився факт невірності нещадно ранить не просто всеосяжним почуттям втрати, але ще і розумінням того, що твої почуття і тебе предалі.І, незважаючи ні на що, більше половини всіх заміжніх пар стають жертвами зради, а це говорить про те, що один з подружжя в багатьох шлюбах в якийсь момент постраждає від зради.
Вчимося прощати
Хочете дізнатися про те як пробачити зраду дружини або чоловіка? Прощення - неодмінна умова для того, щоб у вас вийшло зберегти сім'ю і повернути ваші відносини. Лише по-справжньому пробачивши, ви зможете просуватися далі у ваших взаєминах. Вам необхідно це зробити не тому, що хтось вас вмовляє, і не через те, що цього чекає від вас ваш провинився чоловік. Вам потрібно пробачити його в той час, коли ви самі будете готові до цього.Безумовно, це буде не так просто. Однак це необхідно. Правильніше буде сказати, що це вкрай важливо для майбутнього вашого шлюбу і сім'ї.
Тільки подумайте, яка може бути у вас в сім'ї обстановка, якщо ви не позбавитеся від цього каменю в своїй душі. Чоловік буде відчувати вашу постійну образу, і його знову почне пригнічувати спілкування з вами. На стадії укладення миру прощення ще не означає, що ви повинні швиденько все забути і відразу ж почати абсолютно довіряти своєму чоловікові, наче й не було нічого. Звичайно ж, ні! В даний момент прощення означатиме, що ви приймаєте обставини і готові просуватися далі - поруч зі своїм чоловіком.
Вам в цей момент складно повірити в це, але ви здатні стати навіть щасливою через деякий час! Здебільшого це залежить і від вас. Помилка дружина не повинна позбавляти вас здатності радіти життю. У вас є повне право на щасливе життя, і ви маєте все для того щоб створити її для себе.