Методика відновлення форми грудей

Розмір грудей не є найголовнішим показником її краси. Її форма важлива не в меншій мірі. Адже маленькі груди гарної форми виглядає набагато привабливіше, ніж безформна, що має при цьому досить таки значний розмір.
Для того, щоб підтримувати свої груди у формі, рекомендується щодня обмивати її холодною водою. Проводити цю процедуру краще всього в душі, використовуючи гнучкий шланг. Обмивання слід робити навколо кожної грудей і зверху вниз. Так само можна використовувати губку, за допомогою якої потрібно масажувати груди круговими рухами. Після закінчення процедури слід змастити груди живильним кремом або оливковою олією.
Ефективним способом боротьби з в'яненням грудей, є застосування контрастних компресів. Спочатку прикладається гарячий компрес. Для його виготовлення вам знадобитися гаряча вода, в яку попередньо слід додати сіль. Потім змочений в цій воді рушник, слід докласти до кожної грудей. Аналогічним способом є застосування холодного компресу. При цьому в холодну воду додається лимонний сік.
За часом використання гарячого гарячого компресу не повинно перевищувати 30 секунд. Холодний компрес прикладається до грудей не менше ніж на 1 хвилину. При їх чергуванні, проробляйте так 10 разів.Щоб відновити форму грудей після годування дитини, потрібно застосувати наступний метод. Візьміть смужку марлі, довжиною в півметра. Гарненько змочіть її у воді з винним оцтом або в соку свіжих огірків і прикладіть її до грудей. Потім перебінтуйте за допомогою бинта два рази навколо себе під грудьми. Бинт повинен проводитися так, щоб вийшов перехрещення від лівих грудей через праве плече і навпаки. Робиться так 2 рази і в кінці закріплюється лейкопластиром. Час накладання такого компресу становить мінімум 2 години. Проводити цю процедуру слід не рідше двох разів на тиждень. Такий метод розрахований на півтора місяця. Після даний метод можна застосовувати раз на тиждень, два рази на місяць і і один раз на місяць. Всього курс розрахований на пів року.
Так само для підтримки форми грудей, існують деякі обмеження в харчуванні. Це стосується смажених страв, вершків, ковбас і солодощів. Не виключенням з цього списку є сигарети і спиртні напої. У раціон повинні входити свіжі овочі і фрукти, сочевиця, рис, риба, зелень.
Можна приготувати живильну маску для шкіри грудей. Для цього потрібно взяти 2 столові ложки сиру, збиті з ложкою оливкової олії. Нанесіть отриману масу на шию і груди. Змийте через 20 хвилин слабким настоєм ромашки.