Звичка чи любов

Проходять рік за роком, ви вже довгий час разом. І начебто все вас влаштовує, і сім'я, і діти, і є улюблена робота, от тільки кудись зникла та минула пристрасть між вами. Ви з сумом згадуєте ті часи, коли не могли просто бути в місці, у вас всередині все горіло, палало пристрастю, але все з часом кудись поділося, і до вас в голову, все частіше приходять думки про правильний вибір в юності.

Багато жінок, через час, перебуваючи у шлюбі, думають про те, що вони поруч не з тією людиною, що може це була зовсім не любов. Адже в повсякденній суєті, домашніх і робочих проблем, ми все рідше і рідше звертаємо увагу на самого близької людини. Найбільше увагу жінки поглинає турбота за дітьми, їх проблеми та переживання, а от чоловік йде на другий план. І не тільки вона це розуміє, чоловік теж це відчуває, і в свою чергу замислюється над тим же питанням. Тільки от проблема в тому, що дві людини просто не можуть поговорити один з одним, у них як завжди немає часу, або настрою, адже саме спілкування так важливо для сім'ї.

Звичайно, просто виконання своїх подружніх обов'язків жінці, може здатися цілком достатнім в цей час, але як показує практика, цього мало. Ну а якщо дружина зовсім починає відмахуватися від чоловіка, придумуючи різні причини, тут і зовсім розгорається конфліктна ситуація.

І от якщо не зупинитися в цей критичний момент і не подумати про наслідки, то це все може призвести до плачевного результату.


Чого, звичайно ж, не побажала б не одна жінка.

Якщо вам дійсно вже ставати огидно і нестерпно жити з людиною, і ви розумієте, що любов пройшла, або куди гірше її взагалі не було, тоді варто робити рішучі дії. У такій ситуації варто розуміти, що вам буде краще нарізно, а не разом. Ну, а якщо ви все таки відчуваєте до свого супутника теплі почуття, і десь глибоко в душі, у вас залишилася частинка любові, то варто ваш шлюб поставити в потрібне русло, і наповнити його любов'ю.

Для цього не варто робити ніяких великих зусиль. Просто зверніть увагу на свого чоловіка, поговоріть з ним, дізнайтеся про його проблеми, переживання, почуттях. Проводите разом вільний час, і рушайте, нарешті, на побачення, обов'язково романтичне. І ви побачите, як між вами знову загориться іскорка любові і пристрасті.

Не варто в побутових проблемах занурюватися повністю і забувати про найголовніше і дорогому. Ну, а якщо це сталося, то зупиніться і спробуйте повернути все на свої місця, адже в житті немає нічого головніший, ніж любов.