Сестра - моя найкраща подруга

У нас з сестрою різниця у вісім років. Вона старше. На даний момент я можу сказати, що вона моя найкраща подруга. Людина, яка приймає мене такою, яка я є.

Я люблю її, поважаю як особистість і ціную як близької людини.

Сестра: в дитинстві складно оцінити її по достоїнству

Наші стосунки не завжди були безхмарними. Раніше я її часто не розуміла і вважала, що у нас немає нічого спільного, крім крові. Ми були дуже далекі один від одного. Вона рано вийшла заміж (їй було вісімнадцять, а мені - десять), тому ми рідко бачилися. Але потім я зрозуміла, що сім'я - це безцінне.

У дитинстві я вважала Аню жорсткою і, напевно, навіть цинічною (хоч слова такого тоді й не знала, швидше за все). Тепер я розумію, що насправді це просто спосіб з усмішкою сприймати життєві негаразди і недоліки інших людей, не засмучуючись з приводу недосконалості навколишньої дійсності, а просто відзначаючи, що так, це є саме так, як воно є.

Коли ми стали спілкуватися більш близько і у нас з'явилися спільні точки дотику, мене періодично початок відвідувати приголомшливе осяяння: моя сестра - це окрема особистість, а зовсім не набір моїх уявлень і думок про цю персону. Тобто Аня існує незалежно від мене, і вона - об'єктивно прекрасна людина, і як же мені насправді пощастило, що ми до всього іншого ще і пов'язані кровними узами.

Ремарка номер раз:

Родичів, на відміну від друзів, ти не вибираєш. Вони даються тобі за замовчуванням, і цього не змінити. Щастя, коли вони адекватні і з ними можна знайти спільну мову. Якщо це не так просто - значить, ти можеш навчитися знаходити підходи до складних людям.

Старша сестра - джерело цінних порад

Чим старшим я стаю, тим менше відчуваю нашу різницю у віці. Я дорослішаю, а сестра залишається такою ж молодою і при цьому мудрою.

Я починаю переймати її досвід, яким вона зі мною щедро ділиться, і прислухатися до її порад. Правда, у нас є, скажімо так, сімейна жарт, що до мене всі її напуття доходять із запізненням - по її версією, на п'ять років, а на мою думку, всього лише на три роки! Тобто проходить деякий кількість часу, я в черговий раз дзвоню сестрі і кажу: "Слухай, ти була права!"

І чую, як Аня хихикає, самовдоволено посміхаючись: "Ну да, ну да ..."

Добре, хоч прислухаюся, нехай і з запізненням, і то слава Богу Ми часто говоримо по душах, і вона дивується, який же у мене багатий внутрішній світ, а я того, яка ж вона все-таки розумна. Вона вже прожила якісь ситуації, події, переживання і тепер може давати слушні поради, як краще вчинити, і просто повідомляє, як те чи інше положення справ виглядає з боку, що буває досить корисно.


Одна точка зору - добре, а дві - ще краще.

Ремарка номер два:

Якщо тобі пощастило і у тебе адекватні родичі, з якими можна порозумітися, то використовуй це з толком: ти ж можеш багато перейняти і стільки навчитися у цієї людини!

Сестра: дружба і взаємовиручка

У нас взаємовигідне співробітництво: сестра передає мені свій життєвий досвід, тобто вчить на своєму власному прикладі бути мудрою жінкою, а я вчу її бути жінкою красивою - завдяки мені Аня почала фарбуватися й носити спідниці і (о, жах!) Каблуки .

Вона професійна спортсменка, тому донедавна взуття у неї була представлена двадцятьма сімома парами кросівок - на всі випадки життя (і рожеві "Адідас", і салатові "Найк" в сіточку - для спеки, коли + 30 °, все продумано, ти що!). А ось туфель-човників не було. Тепер - є Кросівки, ясна річ, нікуди не поділися, зате у них з'явилася правильна конкуренція.

Ми радимося, що вдягнути на свято, які прикраси краще підійдуть, як ефектніше очі нафарбувати. А вже про користь загальних косметологів та перукарів і говорити нічого.

Тепер моя сестра регулярно оновлює свій гардероб, роблячи свій стиль все більш жіночним, і нам тільки на руку, що у нас однаковий розмір одягу - то я у неї кофтину візьму, то вона мені маєчку купить. А потім забере поносити на месяцок-другий Ремарка номер три:

Якщо у тебе добрі стосунки з твоїми родичами, скажи спасибі всесвіту за те, що в твоєму житті є люди, які люблять тебе просто тому, що ти існуєш!

Я із задоволенням приїжджаю в гості до сестри і її родині, тому що в їхньому будинку панує атмосфера душевного тепла, близькості і підтримки. Ми разом відзначаємо дні народження, паску, новий рік, різдво. Я дивлюся на їхні стосунки і думаю, що це дуже хороший приклад для наслідування.

"У колі сім'ї" - це дуже багате і тепле вираз, і так важливо вчасно це зрозуміти і навчитися цінувати.

.. Нещодавно в гостях у мене була подруга-ровесниця. І на пару хвилин заскочила сестра - щось привезла для мами. Весела, життєрадісна, ділова. Як завжди. Ми весело поговорили втрьох, і Аня знову втекла у справах.

Подруга задумливо подивилася на двері й запитала: "Слухай, а скільки твоїй сестрі років? Вона така класна ..."

Я відповіла : "Тридцять вісім", - побачила блиск в очах подруги і додала:

"Уявляєш? На її прикладі ми з тобою можемо зрозуміти, що в цьому віці життя тільки починається!"