Чи має сенс заборону на продаж алкоголю

Нещодавно наша країна зіткнулася з дуже цікавим нововведенням - забороною на продаж алкоголю в нічний час. Цей закон поступово впроваджується у все більшій кількості міст. Не продають алкоголь на ніч після 10-ї вечора всі магазини, кіоски та супермаркети. Не торкнулася новий закон тільки ресторанів і нічних клубів, де алкоголь продають до завершення роботи закладу.

Чи має сенс така заборона? Чи це чергове нововведення, яке не принесе жодних результатів? Розглянемо пильніше, яка мета цього закону? Мета одна, зменшити кількість проблем, які викликаються зловживанням спиртними напоями, шляхом обмеження самого зловживання.

Чи зможе новий закон повністю виключити вживання спиртного вночі? Ні. Але обмежити його досить сильно зможе. Зараз з'явилося множин нових ідей, як продати алкоголь, його і здають в оренду, і дарують, і доставляють з ресторанів.


Можна пишатися нашими підприємцями - на які тільки винаходу вони мастаки для того щоб не втратити значну статтю доходів.

Але якщо придивитися, то всі ці способи вимагають досить сильних витрат часу та енергії. Необхідно також витратити більшу, ніж раніше суму грошей, тому така випивка виявиться не всім по кишені. Виходить, що купити алкоголь все ж можна, але це стає настільки важко, що втрачається сенс такого пошуку.

Як висновок можна сказати, що заборона продажу алкоголю в нічний час не здатне повністю вирішити проблему зі зловживанням алкоголем, але може зробити істотний внесок у цю справу. У комплексі з іншими антиалкогольними підприємствами це зробить ще трохи ближче мрію про здоровий і тверезому суспільстві. Впровадження заборони на алкоголь допоможе стати населенню країни здоровіше і сильніше.