Чи можна алкоголь при дієті - алкоголь і дієта

Зустріч з друзями, свято, новосілля .. Хто не любить гарні компанії і смачний стіл? Але що робити, якщо запрошення приходить несподіваною, в той момент, коли ви вирішили привести свою фігуру в порядок і сіли на дієту? Виникає питання - що робити? Як поєднати алкоголь і дієту? Чи не зашкодить спиртне подальшим результатами схуднення? Давайте спробуємо розібратися.

Існують різні види дієт для схуднення. Дуже жорсткі дієти розраховуються буквально по грамах, і в них враховується кожна калорія (це гречана, жорстка низько-вуглецева, бразильська, та інші). Менш жорсткі дієти дозволяють їсти в будь-який час і вказують верхню межу вживаних калорій (фруктова, солі дієта).

При тому і іншому варіанті потрібно буде рахувати і відкидати калорії, які ви отримаєте від келиха алкогольного напою або шматочка торта. Іншими словами - якщо в червоному вині 150 калорій, а шматку відвареного м'яса вагою 100 грамів - приблизно 250, то після келиха вина на сьогодні ви повинні будете зменшити обсяг з'їденого вами м'яса наполовину. Існують більш калорійні напої, наприклад, такі як крем-лікери "Baileys", в 300 грамах якого міститься близько 300 калорій. Після пари келихів цього напою потрібно буде забути про їжу на добу, за винятком склянки води і одного яблука (і то буде перебір). Уявляєте, який стрес випробує ваш організм, який і так з моменту початку дієти обмежений у білках, вітамінах, вуглеводах і мікроелементах? Невесела перспектива намалювалася, чи не так?

При бажанні, можна "відпустити віжки", попити і поїсти сьогодні в своє задоволення, але тоді доведеться забути про результати, отримані до святкового вечора.


Все те зайве, що ви дозволите собі сьогодні випити чи з'їсти, буде засвоєно вашим організмом і відкладено про запас, тобто в жир. Людський організм від голоду переживає сильний стрес, тому при вживанні під час дієти, чергових або позачергових калорій, мозок посилає команду "відправити в запас, використовувати у важкі часи". І, природно, засвоїться це все майже миттєво, а працювати над цими відкладеннями ви будите близько тижня.

Звичайно, вся вищеперелічена інформація змушує замислитися, і пожартувати "Шкода, що немає спеціальної, винної дієти!". Аж ніяк, така дієта існує. При ній питання "Чи можна пити алкогольні напої при дієті?" втрачає свою актуальність. У цій дієті один з головних продуктів - сухе, червоне вино.

Тривати винна дієта тиждень, в ній абсолютно виключені сіль, цукор, кондитерські та борошняні вироби, не допускається ніякої рідини, крім чистої, негазованої води. Іноді вирішаться зелений чай. Меню складається з знежиреного сиру (близько 200 грамів), невеликого свіжого огірка, перепелиних яєць (2 штуки), чистої води і звичайно, вина (1-го склянки на добу). Ця дієта відноситься до розряду низькокалорійних, призводить до гарних результатів, але застосовувати її можна тільки абсолютно здоровим людям. Побічні дії у неї достатньо відчутні: запаморочення, загальна слабкість, стрибки тиску. І звичайно, найголовніший мінус - швидко розвивається пристрасть до алкоголю. Тому, ризикувати своїм здоров'ям через кількох зайвих кілограмів чи ні - вирішувати тільки вам.