Скажи «прощай», і починай життя з початку

Все боятися розставання .. Особливо люди, які тривалий час провели разом, і які просто не можуть уявити себе один без іншого, але на деякій етапі життя, іноді, відбувається ця подія. Для кого то трагедія, для кого то привід зміниться, для кого то радість. Але що ж настає після цієї події? Звичайно ж, ступор - що робити? Що буде далі? Як жити з цим? Наступним етапом йде самобичування і повернення в минуле - Що ж було зроблено не так? В чому моя провина? Після цього другого етапу, настає етап примирення, на якому слід визначити наступні життєві цілі й рухатися в заданому напрямку. І все що було тоді, ставати просто особистим досвідом, нехай і гірким, але все ж корисним.
Чому ж вчишся залишившись один, вірніше коли залишаєшся сам з собою? По-перше, вчишся прощати, розуміти вчинки людей, намагатися їх пояснити.
По-друге, вчишся бути собою, через те, що не потрібно бути кимось для іншого. Приходиш в порожню квартиру, в якій не дістає щось такого рідного і звичного. Приходиш і не бачиш мети - нікуди не потрібно поспішати, нічого нікому не потрібно робити. Просто можна зробити те що хочеш Ти, а не те що від Тебе потрібно. Починаєш вивчати себе, пізнавати себе нового (нову). Це може бути здорово.


Це може бути жахливо. Але це повинно бути, оскільки на цьому етапі життя слід навчитися не просто бути з собою, а жити з собою.
По-третє - мрії. Не старі, а нові. Нове життя - нові мрії. Мрії були і раніше, але чи можна їх так називати. Коли сприймаєш світ по іншому, інші з'являються і мрії. Мрії, які Твої .. можливо це небагато і егоїстично, але мрії і повинні належати тільки Тобі.
По-четверте, вчишся цінувати те, що є, оскільки завтра цього може і не бути. Нехай його небагато, нехай воно не так потрібно зараз, але воно є .. є в Твоїй життя .. і його слід зберегти. На майбутнє. Трохи .. Там буде потрібно
Також після розставання, якщо вже примирився з ним, можна об'єктивно поглянути на відносини, і як вони змінювалися, що в них було не так. Коли поруч близька людина, чомусь рідко думаєш, якими відносини повинні бути - вони у Вас просто є, Ви щасливі, і так просто добре. Але коли в одну хвилину, натомість великого щастя, приходить сильний біль, починаєш думати - а як було б добре?
І останнє, до чого призводить розставання - це самостійність. Тривалий час, Ти будував будинок з близьким Тобі людиною, але в одну хвилину цей будинок зруйнувався, а жити то десь потрібно. І доводиться будувати далі самому.