Зрада, як пережити, вибачити й не допустити

Змінила дівчина, змінив хлопець, змінив кохана людина .. це питання є найболючішим і на жаль, від нього ніхто не застрахований. Кожна людина, зіткнувшись з даного роду проблемою намагається знайти свій власний вихід. Найпростішим і найбільш часто вживаним являетсярасставаніе і думку, що "якщо змінив, то я йду".
Але такий підхід до вирішення проблеми не завжди найкращий, оскільки розрив отношенійсвідетельствует про не настільки сильні почуття. А ті, хто вирішив боротися зі зрадою, повинні володіти масою якостей, серед яких є прощення, віра, сила.
У першу чергу не потрібно відразу пред'являти партнеру звинувачення, оскільки в нервовому пориві, слова і злість буде накопичуватися все більше і більше , а толку не буде ніякого. Необхідно сісти і спочатку розібратися в причинах такої поведінки партнера, оскільки це не тільки його вина, можливо і ваші помилки призвели до цього.
Найпоширенішими причинами є те, що чоловік зустрів іншу, більш красиву жінку або недостатня кількість уваги з вашого боку .


У такому випадку необхідно придивитися до свого зовнішнього вигляду, до поведінки.
Можливо, дійсно останнім часом ви мало уваги звертали на побажання свого чоловіка, не могли його вислухати, не прислухались до думки. Тоді, звичайно, у зраді є ваша провину теж, тому не коштувати відразу рвати відносини, а заспокоївши свої емоції сісти і поговорити про спільне майбутнє.
Зрада завдає дуже сильну психічну травму і залишає на душі "відбиток" на все життя. Що б її легше пережити необхідно виговоритися, виплакатися, поділитися негативним досвідом з родичами, друзями. Не треба боятися питати поради у колег по роботі, оскільки багато жінок стикалися з подібною проблемою і знають як її вирішити. Постійне сидіння вдома, небажання спілкуватися з знайомими можуть привести до виникнення нових проблем, з якими впоратися допоможе тільки досвідчений психолог.
Гарантувати, що твоя друга половинка ніколи тобі не змінить, не може ні хто. Але мінімально скоротити ці шанси може тільки жінка.