У любителів пива вище ризик розвитку раку шлунка

Нові дослідження показали, що надмірне вживання пива підвищує ризики розвитку раку шлунково-кишкового тракту, особливо це небезпечно для тих, хто є носієм гена певного типу.

Люди, які вживають 2-3 пляшки пива щодня протягом довгих років, мають на 75 відсотків більше ризиків розвитку раку ШКТ. Також у тих, хто має тип гена, названого rs1230025, але не п'ють так багато пива, мають на 30 відсотків більше ризиків появи цього захворювання в порівнянні з тими, хто п'є не більше 1 пива в день.

Було встановлено, що ті, хто п'є пиво у великих кількостях і при цьому у них є ген rs1230025 в 7 разів частіше страждають на рак шлунка і кишечника в порівнянні з тими, хто п'є мало пива і у кого немає гена цього типу , говорить Ерік Дуелль (Eric Duell) , головний епідеміолог з Каталонська Інституту Онкології в Барселоні (Іспанія). Цей варіант гена дуже поширений і є у 20 відсотків населення.

З'ясувалося також, що вино та лікери підвищують ризики появи ракового захворювання в даному випадку.

"Саме пиво здатне підвищувати ризики розвитку раку, а не які-небудь інші алкогольні напої, - сказав Дуелль. - Дослідження показало, що вживання вина або лікерів не підвищує ці ризики ". Можливо, це частково пов'язано з тим, що алкоголіки зазвичай воліють у великих кількостях пити саме пиво, а не інші напої.

Хоча результати досліджень показали, що зв'язок існує, вчені поки не можуть сказати, чи є надмірне вживання пива причиною появи раку або в даному випадку мається якийсь інший фактор ризику.

Ризикована пиво

Дуелль і його колеги проаналізували звички вживання алкоголю та обстежили на наявність раку 521000 чоловік у віці від 35 до 70 років у період між 1992 і 1998 роками.


Дослідники запитували, які саме алкогольні напої вживають учасники - пиво, лікер або вино, а також у разі ракового захворювання перевірили, де саме розташована пухлина, і наскільки вона серйозна.

Вчені з'ясували, що у людей, які вживали більше 60 грам алкоголю на день (це відповідає 4-5 пляшкам пива), ризики розвитку раку ШКТ були на 65 відсотків вище, ніж у тих, хто вживав від 0,1 до 4,9 грамів алкоголю на день (менше 1 пляшки пива) .

Коли вчені виділили тих, хто пив виключно пиво, ризики збільшилися ще більше.

Можливе пояснення

Рак ШКТ, також відомий як рак шлунка, забрав у минулому році життя 10 570 чоловік в США. Це захворювання зазвичай вражає людей у віці від 65 років і старше, згідно з даними Національного Інституту Раку . У однієї людини з 114 діагностується рак.

Учені поки не знають точно, чому саме пиво, а не інші напої, пов'язане з появою раку, проте передбачається, що в пиві є особливі канцерогенні речовини, які виділяються при переробці його організмом.

Цей канцероген називається ацетальдегід. У пиві також міститься невелика кількість тваринного канцерогену N-nitrosodimethylamine . Ці два канцерогену, можливо, відіграють роль у розвитку раку шлунка, якщо людина вживає велику кількість пива.

Дані дослідження ще раз підтверджують той факт, що надмірне вживання алкоголю шкодить здоров'ю і призводить до появи раку, коли як невелике кількість пива та інших напоїв цьому не сприяють. У майбутньому Дуелль і його колеги планують провести додаткове дослідження і знайти інші варіації генів, які можуть впливати на появу раку шлунка.