13 причин, чому складно живеться «худишкам»


Залишилося позаду новорічне застілля, тому ви згадали про свою дієту. Не поспішайте знову катувати власний організм. Побудьте худий кілька хвилин, щоб вирішити, чи потрібно вам це насправді.

Уявіть, що ви стали, нарешті худенькою, про що давно мріяли. Уявили? Подивіться тепер, наскільки "весело" живеться таким "худишкам", як ви.

Чортова дюжина комплексів "худеньких"
1. Люди, давно вас не зустрічали, а також нові співрозмовники при знайомстві неодмінно вважають своїм обов'язком зробити жалісливу міну і поспівчувати вам: "Яка ж ти худа! Тебе так погано годують?" Або ж інший варіант "Їж побільше". Найбільш жалісливі цікавляться із занепокоєнням: "Ти вболіваєш чимось?" Питання ж "Ти на дієті, так?" у вас викликає тиху істерику, оскільки ...

2. Вам доводиться їсти все підряд, щоб хоч трошки поправитися, незалежно, чи любите ви це або навіть ненавидите. Близько ваші весь час намагаються вас нагодувати, навіть якщо ви недавно поїли.

3. Купити собі відповідну річ ви не можете - на вас все висить, все необхідно ушивати. Ви вже замислюєтеся, може, підкласти вату під бюстгальтер. А ваші ноги в міні схожі на сірники.

4. Ви обшукали весь Інтернет, розшукуючи дієту, яка допоможе видужати, але скрізь тільки радять, як схуднути.

5. У будь-якій жіночій компанії розмови постійно зводяться до обговорення різних дієт для схуднення. Вам же доводиться відчувати себе білою вороною. Для вас доступні два тільки виходу: піти або продовжувати залишатися на своєму місці, натягнуто посміхаючись при цьому.
6. Хоча по телевізору постійно демонструють худеньких красунь, чоловіки в реальному житті чомусь перевагу віддають жінкам "в тілі".


7. Коли ви купуєте або ж вам дарують кільця і браслети, вам спочатку доводиться йти до ювеліра, з метою зробити їх більш вузькими.

8. У переповненому народом автомобілі саме ви сидите в інших на колінах, скерував шию і намагаючись не вдаритися об стелю головою.

9. Зимою вам постійно холодно. Ви не можете зрозуміти колег, які походжають по офісу в тонких красивих кофточках, оскільки самі змушені постійно носити товсті грубі светри.

10. Грудях у вас, практично, немає, ви з заздрістю дивитеся на щасливиць, у яких абсолютно все на місці, а коли на них задивляється ваш чоловік, просто давітесь від злості.

11. Чим старше стаєте ви самі, тим гірше починає виглядати ваше обличчя, а в оточуючих з'являється до вас все більше жалості.

12. Вас приймають на вулиці за доньку вашого власного чоловіка.

13. Все більш частими стають у вас напади депресії, ви постійно комплексуете, від чого худнете ще більше.

Досить. Повертайтеся в власне тіло. Як відчуття? Сподобалося вам?

Зрозуміло, якщо вам зайву вагу протипоказаний з яких-небудь медичними показниками, це інша справа. Однак, якщо худоба - просто ваша примха, пам'ятайте, людині завжди хочеться того, чого він позбавлений. Худенькі бажають поправитися, повні - схуднути, про темному волоссі мріють натуральні блондинки, а про золотистих кучерях марять брюнетки, блакитнооким хочеться мати карі очі, карооким ж - навпаки. Ряд цей можна продовжувати безкінечно, адже така природа людини.

Слід любити себе такою, яка ви є, навіщо худнути повним від природи жінкам?