Зрада чоловіка, що робити

Зрада чоловіка, що робити? Пробачити і жити далі?

"Усі чоловіки зраджують" кажуть у народі. Але горе всім нам жінкам, якщо це дійсно так. На щастя змінюють тільки деякі з них ...

Багато жінок на питання про зраду, категорично відповідають "Ні", але це тільки в теорії. Більшість же, насправді, стикаючись з цією ситуацією, все ж надають винуватцю другий шанс.

Зрада чоловіка, що робити?
Приймайте рішення самостійно!

Зрештою, і він не питав вашого дозволу, коли йшов на ніч або на годину до іншої жінки. Так що рішення має бути тільки вашим! Не поспішайте, поспіх поганий порадник. Краще почекати кілька днів, побути без нього (візьміть відпустку або надішліть його до батьків) і спокійно обміркуйте яке місце, він займає у вашому житті? Зважте всі його позитивні і негативні риси характеру, і жодним чином не дозволяйте йому впливати на власне рішення!

Зрада чоловіка, що робити

Чи його це вина?

Хоча ви зараз занадто напружені щоб тверезо відповісти собі на це питання, але все ж, після того як ви трошки заспокоїтеся і зрозумієте що ваш партнер всього лише такий же чоловік, як і всі інші, а не казковий принц на білому коні, запитайте себе ще раз: чи його це вина? Чи були ви завжди поруч, чи завжди підтримували, чи завжди ви його вислуховували і враховували його бажання і потреби? Чи не опанувала чи рутина вашим життям? І намагався хто-небудь з вас врятувати стосунки? Якщо це так, то вам пощастило трохи більше, адже на його місці (зрадника) могли опинитися ви! Життя повне несподіванок.

Зрада чоловіка, що робити

Зрада чоловіка, що робити?
Важлива розмова

Якщо ви відчуваєте що настав час зустрітися, не варто робити вигляд, що нічого не сталося.


Прийшов час все обговорити. Приготуйтеся до того, що він спробує, зізнаннями в коханні пом'якшити ваше серце. Але, все це тепер не має ніякого значення. Розмова повинна бути зрілим без емоцій, і ухилення, і якщо ви вирішили дати йому другий шанс, то твердо поясніть йому що мова йде всього лише про одне єдиному шансі, не більше.

Любіть себе

Якщо ви вирішили для себе, що він заслуговує другий шанс, не надайте його тільки наполовину. Після важливої розмови всі натяки на його колишні авантюри повинні залишитися в минулому. Зрозумійте, всякий раз, коли ви знову заведете цю розмову, на вас нахлине маса неприємних спогадів, які заподіють вам знову біль і страждання, і можливо змусять вас засумніватися в правильності прийнятого рішення. А так як Ви людина слова: другий шанс даєте на для того щоб мучити його, і тим більше, саму себе ...