Кращий одяг для корпоративу

Корпоратив на носі? Значить, до нього слід підготуватися. І мова не йде про якийсь інший підготовці, окрім як підбору свого візуального стилю. Адже, коли колеги мають можливість нарешті поспілкуватися в неформальній обстановці, не гріх і блиснути красою. Особливо коли мова йде про новорічній вечірці. Отже, яким же чином сформувати свій імідж в даному випадку? Давайте розглянемо декілька варіантів.

Для початку треба звернути на фасон сукні, яке ви збираєтеся обрати для себе. Воно не повинно мати надмірно глибоке декольте, якщо воно коротке, ну а якщо ж воно довге, то, навпаки, воно не повинно бути зайвим чином закритим. Втім, якщо у вас є варіант в підлогу з досить глибоким розрізом на подолі, то відсутність декольте буде пробачити для вас. Приклад подібного стилю, якщо розглядати знаменитостей, достатньо часто демонструє Крістен Стюарт.

Також звертайте пильну увагу і на колір сукні, яке ви для себе обрали.


Адже і тон, і настрій, і інші характеристики вашого образу залежать в першу чергу саме що від кольору, який ви вирішили віддати перевагу для себе. Наприклад, якщо відтінок досить нейтральний, зробіть яскравий акцент у вигляді цікавих шпильок або строкатого або ж насиченого клатча. А ось додаткового декору у барвистих нарядів рекомендується по можливості уникати.

А ось однотонність - це необов'язкова умова для сукні на корпоратив. Ви спокійно зможете вибрати, наприклад, геометричні візерунки, а також абстрактні або навіть кілька приївся леопардовий. Головне, щоб візерунки приховували недоліки вашої фігури, якщо вони є. Ну і, звичайно, класичні наряди на зразок маленького чорного плаття не відміняв ще ніхто. Доповнити його можна ниткою перлів і невеликими сережками-гвоздиками.