На чому ґрунтуються ваші бажання

У сучасної людини, бажань набагато більше ніж можливостей, і справа не в можливостях, які нібито обмежені, справа саме в бажаннях, саме вони заважають жити повноцінним життям. Згідно старої статистикою в світі на рекламу витрачатися близько п'ятисот мільярдів доларів, уявіть скільки додається зусиль для бомбардування вашого мозку і викликання у вас неприродних потреб.

Звичайно, кожен з вас скаже, що реклама на нього не діє, це природно з вашого боку, от тільки рекламщикам на це наплювати, вони просто роблять так, щоб ви купували і купували, щоб ваші бажання завжди були далеко попереду ваших можливостей. Від того-то й грошей людям не вистачає постійно, скільки людині не заплати, йому все буде мало, така вже наша дійсність. Якщо ви не хочете бути маріонетками в цьому житті, вам варто звернути на наші рядки увагу, вдуматися і спробувати усвідомити суть своїх бажань.

Навіщо бути генератором виробляють тепло та енергію, для підтримки паразитичної світової системи, хіба не логічно вступити прямо протилежно і нехай не відразу, але стримати свої безглузді апетити? Ми не закликаємо вам до аскетизму, не варто йти в ліс і відмовлятися від усього, така крайність властиво людям з нестійкою психікою, ні, вам достатньо лише переглянути свою систему цінностей.

Люди часто не помічають справжнього щастя у вигляді людей поруч з ними, променівая їх на чергове барахло з магазину, радість від якого триває не довго.


Так. цілком правильно, це наркотик, але цей наркотик не вбиває, він діє гірше, він змушує людину жити і самому вичавлювати з себе всі соки, змушує орати день у день на чуже благо, змушує людину проживати своє життя в пусту.

Хіба ви жуйних корова щоб тільки жувати, хіба ви манекен, натягивающий на себе масу різних ганчірок, або бути може ви дитина. Покупающий один автомобіль за іншим, хто ви? Ваші бажання, віднімають у вас час на свою реалізацію, і проживши своє життя, ви крім ідіотських фотографій у своїх численних фотоальбомах, нічого не згадаєте, у всякому разі путнього, життя нанівець, хіба ви цього хочете?